Služby

 V autoservisu´* Lpg-servis-revize* nabízíme kompletní přestavby osobních automobilů na pohon LPG/CNG.Dále nabízíme servis a údržbu již namontovaných LPG systémů.Provádíme výměnu plynových nádrží jejichž životnost je 10 let /od data výroby/ a v neposlední řadě provádíme Revize LPG systému vozu kterou by měl provozovatel takto upraveného vozu absolvovat každý rok.

Ve spolupráci s *Autoservisem David Juroška* nabízíme veškeré mechanické opravy osobních a dodávkových vozů spočívající v opravě a výměně jednotlivých komponent vozu,diagnostice,drobných karosářských a lakýrnických prací,přípravě vozu na STK a mnoho dalšího.

Provozujeme také pneuservis s nabídkou značkových pneumatik z výhodné ceny.

 

 Důležitý je pro nás osobní přístup nejen k zákazníkovi jako takovému, ale i k danému problému a jeho řešení.

Přestavby vozů na pohon LPG/CNG
Po osobní konzultaci se zákazníkem provádíme přestavbu vozidel na pohon
alternativními palivy LPG/CNG za použití kvalitních komponentů předních a 
ověřených výrobců zabývajícími se výrobou a instalaci těchto systémů
 
Mechanické opravy

Servisní zázemí umožňuje spolehlivě provést základní údržbu a renovaci Vašeho auta. Neváhejte a navštivte náš autoservis při jakýchkoliv potížích, nebo jen preventivně. Samozřejmostí je výměna čelních, bočních a zadních skel pro všechny typy vozidel.

Pneuservis

V našem pneuservisu nabízíme prodej značkových pneumatik.Pneumatiky máme skladem do 1-2 dnů. Dále nabízíme kompletní sortiment pneu prací pro osobní, lehké užitkové vozy